GANG TALES

Gang Tales to opowieść o codzienności, która we współczesnej rodzinie pełna jest zaskakujących sytuacji. Stworzyliśmy ubrania, które sprawdzą się w każdej z nich. Połączyliśmy minimalistyczny design z wszechstronną funkcjonalnością wełny merino. Dzięki temu nie będą potrzebne kompromisy między wygodą a estetyką. Ubrania Gang Tales nie potrzebują wyjątkowych okazji, nie zostały stworzone do zadań specjalnych. Są codzienne, ale nie zwyczajne. Dzięki nim Twoje dziecko może czuć się komfortowo i swobodnie w każdej sytuacji. 

By sprostać wyzwaniom codzienności, których z dziećmi jest niezliczenie wiele, sięgnęliśmy po najwyższej jakości wełnę merino. Jej wyjątkowe właściwości termoregulacyjne pomagają utrzymać optymalną temperaturę ciała dziecka w każdych okolicznościach i o każdej porze roku. Niezwykła miękkość i delikatność ubrań pozwala czuć się komfortowo podczas wszelkich aktywności. Stworzyliśmy Gang Tales, ponieważ cenimy jakość i praktyczne rozwiązania. Nasze ubrania wykonane z najlepszych materiałów, z dbałością o każdy szczegół, są trwałe i wytrzymałe - posłużą przez wiele sezonów. Dla dodatkowej wygody można prać je w pralce oraz suszyć w suszarce bębnowej.

Gang Tales to lokalna marka. Ubrania zrobione są z certyfikowanej przędzy z wełny nowozelandzkich merynosów. Cała produkcja odbywa się w Łodzi. Swetry, koce i czapki powstają w łódzkiej, rodzinnej dziewiarni. Spodnie, bluzy i spódnice są tu szyte z dzianiny, która także powstaje w Łodzi. Natomiast naprasowanki haftowane są w Warszawie. Każda z nich jest wyjątkowa i została ręcznie narysowana. Nasze bawełniane metki wykonane są ręcznie, tradycyjną metodą sitodruku. Wasze zamówienia wysyłamy w opakowaniach z recyclingowanego papieru.

Join the gang!